13-daagse Hotel Tour Atlantic-road
Scroll naar beneden om deze reis te ontdekken
13 Daagse Hotel Tour Atlantic-Road
Motorreis door Zuidwest-Noorwegen, na aankomt in Göteborg een lekkere stuurdag naar het Glaskogen natuurreservaat.
Vertrek dagelijks tussen 13 mei en 25 september-2023 Lees meer
Enkele hoogtepunten van deze reis
- Nachtboot Kiel-Göteborg v.v.
- Bohuslän
- Telemark
- Lysebotn
- Hardangervidda
- Jostedal
- Jotunheimen
- Rondane
13 dagen incl. half-pension, vanaf € 1860,- p.p.
Reiscode: NOHO13AR
Periode 13/05 tot 25/09-2023
reisdetails
- Accommodatie:
- Inclusief - Exclusief:
- Extra bij te boeken
- Prijs informatie
- Betalings voorwaarden:
- Ervaringen
Alle overnachtingen zijn geregeld in middenklasse hotels in 2 persoonskamer, incl. bad of douche en toilet, basis half-pension. Met op de ferry, binnenhut accomodatie en een uitgebreid ontbijt en diner buffet.
Inclusief:
- 10 overnachtingen in hotels, op basis van half-pension.
- Route ingetekend op kaart (als .gpx voor GPS-Garmin en TomTom)
- Overtocht Kiel – Göteborg met Stena – Line, op basis van half-pension
- Overtocht Göteborg – Kiel met Stena – Line, op basis van half-pension
Exclusief:
• tol, binnenlandse ferry’s
• Reis- en/of annuleringsverzekeringen( is mee te boeken via het boekings-formulier, vraag eerst naar de prijs)
Stalling auto en motoraanhanger op ±5minuten van de boot.
Aantal personen | Aantal motoren | Periode | Prijs |
---|---|---|---|
2 | 1 | 15-05-2023 – 25-09-2023 | p.p. € 1860 |
2 | 2 | 15-05-2023 – 25-09-2023 | p.p. € 1990 |
1 | 1 | 15-05-2023 – 25-09-2023 | p.p. € 2569 |
Geschreven op 04-07-2019
Hallo Linda,
We hebben een geweldige reis gehad. Rij al heel lang motor. En gaan al minstens 10 jaar naar Zweden op vakantie. Zijn ook in Noorwegen geweest. Maar nog nooit op deze manier. We hebben genoten van de routes. En dan vooral Trollstigen, Geiranger, Atlantic Road. De andere routes waren ook erg mooi. Ik vond het ook fijn dat er afwisselende soorten wegen waren. Dus glooiende wegen met lange bochten, en haarspeldbochten. De hotels waren geweldig. Overal werden we super vriendelijk ontvangen. Fijne kamers, heerlijk eten! Wil vooral Savalen Fjellstue melden. We hebben daar een upgrade gedaan. De kamer die we hadden was erg klein, geen mooi uitzicht. Na mijn vraag kregen we een grotere kamer met uitzicht op het fjord. Maar wat een enorm vriendelijke mensen. Op zaterdag hadden we een buffet als avondeten. GEWELDIG LEKKER.
Op zondag bleken we met z’n drieën als gast te zijn. De kok heeft voor ons gekookt, niet te geloven zo lekker. En het toetje, heb ik een foto van gemaakt☺️kortom. Geen opmerkingen, de routes klopten. Het was een reis die ik graag wilde maken. En ben blij dat in hem via jullie heb geboekt. Ik stuur paar foto’s mee?. We hadden trouwens ook mooi weer. 3 dagen regen ( verspreid). Dus geen klagen. En we hebben elanden en rendieren gezien!
Dank namens een blije klant. |
Geschreven op 05-07-2019
Het was in 1 woord GEWELDIG! Noorwegen is zo ontzettend mooi en overweldigend. Je hebt na een paar dagen geen idee meer van grootte, hoogte en afstand. De verschillende landschappen blijven elkaar afwisselen.
Af en toe moesten we bewust onze mond dichtdoen, anders bleef ie openstaan van be- en verwondering. De reis was supergoed geregeld. De route klopte helemaal, de wegen waren prima, het waren erg mooie routes, de hotels en het eten daar waren goed verzorgd.
Het was, zeker voor Huib, best lastig om de organisatie over te laten aan een ander, maar we kunnen het iedereen aanraden voor zo’n reis. Je hoeft je nergens zorgen over te maken, alleen maar te genieten.
Huib en Anke |
reisprogramma
13 Daagse Hotel Tour Atlantic-road
Motorreis door Zuidwest-Noorwegen, na aankomt in Göteborg een lekkere stuurdag naar het Glaskogen natuurreservaat.Via de oost Noorwegen met plaatsen als Trysil en Savalen(verblijf hier 2 nachten) naar Oppdal waar de kans groot is Muskusossen te spotten. In Molde of Åndalsnes verblijf voor 2 nachten, de 2e dag hier gaat u een mooie rit maken over de Atlantic-road. De route volgt de Trollstigen en voor een mooi uitzicht rij je ook even de Dalsnibba op (±1476meter). Ook het prachtige Sognedal ontbreekt niet in deze reis. Na de Vikafjell kom je in het Hardangergebied met de bekende fruithellingen en op sommige plekken kun je het fruit langs de weg kopen. Ook even een stop bij de Låtefossen voor een foto. Over de Haukelifjellet waar midden in de zomer nog aardig wat sneeuw kan liggen naar de provincie Telemark met een stop bij het Telemark kanaal. Door Bohuslän met in Tanum de rotsgravures bereik je Göteborg voor een geweldige afsluiting op de ferry van Göteborg naar Kiel.
Klik op het kaartje voor een vergroting
Dag tot dag | 13 dagen


Kunnen we je helpen?
Vrijblijvend en persoonlijk advies? Wij helpen je graag verder via e-mail of telefoon. Onze openingstijden zijn van ma t/m vr van 09.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur.